Přeskočit na obsah

Série Business Breakfast snídaní otevírá dveře k novým příležitostem

Novinky
Ilustrační pozadí

Rádi snídáte a ještě se chcete dozvědět něco zajímavého? Máme to stejně. Proto se s našimi klienty rádi pravidelně setkáváme při objevování nových trendů v oblasti zaměstnanosti a inovací na našich exkluzivních Business Breakfast setkáních, kde se servírují znalosti, zkušenosti a inspirace.

V posledních měsících jsme měli tu čest zorganizovat řadu inspirativních Business Breakfast snídaní ve třech různých městech – Košicích, Prešově a Českých Budějovicích. Tato setkání představují jedinečnou platformu pro sdílení myšlenek, zkušeností a nejnovějších trendů v dynamickém světě podnikání, trhu práce a lidských zdrojů. Tak co, máte chuť se příště zúčastnit?

Košice 

V úterý 5. prosince 2023 jsme zahájili naši sérii v prostorách FABRIKA 48, kde jsme se věnovali přípravě na novou investici společnosti VOLVO. Diskutovali jsme o případových studiích, udržení zaměstnanců a nových zdrojích pracovní síly ze třetích zemí.

Věděli jste, že…?

„EVP je klíčovým lákadlem pro zaměstnance a základem Employer Brandingu, který dále rozvíjí image a podstatu firmy.“

Prešov

Dne 15. února 2024 jsme pokračovali v M Areně v Prešově, kde jsme se opět ponořili do témat spojených s investicí VOLVO a zaměřili se na analýzu podobných investic a strategie pro udržení zaměstnanců.

Věděli jste, že…?

„U náboru pracovníků ze zahraničí pro kvalifikované pozice vyžadující dovednosti (svářeči, lakýrníci, lešenáři, atd.) pořádáme výběrová řízení na dálku v kvalitním zkušebním centru.“

České Budějovice

Nejnovější setkání se konalo 11. dubna 2024 v HochŠpalíčku, kde bylo hlavním tématem “Vývoj trhu práce”. Zde jsme se zabývali Generací Z, umělou inteligencí a jejím využitím v dnešní době a budoucnosti.

Věděli jste, že…?​

„Nejchytřejší umělá inteligence dosahuje v IQ testu 114 bodů, což odpovídá inteligenci průměrného člověka.“

Každé z těchto setkání bylo obohaceno o prezentace a diskuse s odborníky a předními mysliteli v oboru. Děkujeme všem našim hostům z řad klientů za jejich účast a přínos k těmto nezapomenutelným chvílím sdílení a učení. Těšíme se na další setkání, kde společně budeme pokračovat v rozvíjení myšlenek a strategií pro budoucnost našeho podnikání a trhu práce.

A tím to zdaleka nekončí…

Abychom vás udrželi v obraze, rádi bychom vás informovali, že naše Business Breakfast snídaně budou pokračovat po celý rok a rozšíří se do dalších měst po celé České republice a Slovensku. Můžete se těšit na širokou škálu zajímavých témat a významných hostů, kteří přinesou nové perspektivy a obohatí diskusi. Naše setkání jsou výjimečnou příležitostí pro všechny účastníky, aby se spojili, sdíleli své myšlenky a rozvíjeli své profesní sítě.

Těšíme se na vaši účast a na společné objevování nových možností pro vaši společnosti i osobní růst.

📅 Již další Business Breakfast plánujeme v červnu v Ostravě.